صفحه اصلی / دکوری منزل / ساعت ایستاده دکوراتیو

ساعت ایستاده دکوراتیو

ساعت ایستاده

ساعت ایستاده (پدربزرگ)….

آنچه به عنوان “ساعت پدربزرگ قدیمی” کلاسیک شناخته می شود ، امروزه به عنوان ساعت پدربزرگ تزئینی شناخته می شود. این نوع ساعت که برای اولین بار توسط ساعت ساز انگلیسی ویلیام کلمنت در سال 1670 طراحی و ساخته شد ، یک طراحی ساعت انقلابی است. این امکان وجود داشت که یک ساعت اتومبیل با یک پاندول داشته باشید که یک بار در ثانیه در یک کابین جداگانه قرار داده شود و جداگانه تاب بخورد. با توجه به طراحی منحصر به فرد کلمنت ، این ساعت ها در طول 350 سال تغییرات جزئی در ظاهر داشته اند.

در چه مکان هایی باید از این نوع ساعت‌ها استفاده کرد؟

با دقت فکر کنید که دقیقاً کجا می خواهید ساعت را قرار دهید و تصمیم بگیرید که آیا این مکان مناسب برای “تماشای ساعت” است. ساعت های پدربزرگ مانند انسان  هستند ، برای اتاق های دنج مناسب هستند و از هر نظر برای زندگی مناسب هستند.

راهرو ها :

همه اتاق ها فضای زیادی دارند ، ساعت های پدربزرگ معمولاً گزینه خوبی برای اتاق هایی است که در آنها نمی توان به عنوان اتاق نشیمن یا میز استفاده کرد.

استفاده از یک گلدان سرامیکی جدید را کنار این ساعت به شما پیشنهاد میکنیم : برای خرید اینجا کلیک کنید

شما می توانید ساعت را در قلب دیوار قرار دهید:

اگر فضای زیادی در خانه ندارید یا مکان مناسبی برای قرار دادن ساعت ندارید ، می توانید ساعت را درفرورفتگی های داخلی دیوار خانه قرار دهید. و ببینید مناسب است یا نه .

مطلب توصیه شده:

دیوارپوش زیبا یک راه حل ارزان است. وضعیت دیگر این است که ساعت را جلوی درب بلا استفاده قرار دهید. ضخامت قاب درب باید به حدی باشد که یک ساعت بتواند در آن جا بگیرد. جزئیات تزئینی قاب اطراف قاب در ترکیب با ساعت ، نمای زیبایی ایجاد کرده اید و تناسب خوبی با یکدیگر پیدا کرده اند.

مکان های استفاده نشده –

مکان های بلااستفاده مکان های مناسبی برای قرار دادن ساعت های ایستاده (پدربزرگ) هستند. این مکان ها ، مکان هایی هستند که هیچ عملکردی ندارند. به عنوان مثال ، پایگرد ها مکان مناسبی برای قرار دادن یک ساعت با دوام طولانی هستند.

استفاده ازاثباب قدیمی و کلاسیک به جای اثاثیه جدید و مدرن ، مزایا و معایبی دارد. ساعت ایستاده جدید دارای ضمانت و سرویس آسان است و می توان اجزای آن را به راحتی تعویض کرد. از سوی دیگر ، ساعت های عتیقه زیبایی و جذابیت خود را نشان می دهند. اگرچه بسیاری از این ساعت های قدیمی نیاز به تعمیر توسط ساعت سازان قدیمی دارند ، اما هنوز محبوب تر و جذاب تر از مدل های جدیدتر خود هستند. هیچ ساعت عتیقه ای در نزدیکی محل زندگی شما وجود ندارد.

نظافت و مراقبت از بیرون ساعت:

در صورت گرد و خاک و حذف ، ساعت ایستاده یا پدربزرگ باید مانند سایر مبلمان حساس و گران قیمت گردگیری شود. اسپری را بطور مستقیم به شیشه نزنید و آن را روی یک حوله بدون پرز اسپری کنید ، سپسروی شیشه را بکشید.

مشاهده دیگر دکوری هایی که جلوه ای خاص به منازل شما میدهد:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *